Stypendia za pierwsze półrocze

W piątek 16 stycznia odbyła się bardzo miła uroczystość podsumowania rezultatów pracy i wręczenia stypendiów za najlepsze wyniki w nauce za pierwszy okres roku szkolnego 2025-2026. W liceum najwyższą średnią ocen 4,68 wypracowali uczniowie z klasy 4a, której wychowawcą jest pan prof. Łukasz Matysek. Pod względem wyników indywidualnych pierwsze miejsce (czytaj więcej …)

Piotr stypendystą po raz trzeci

4 grudnia 2025 r. Piotr Kacprzak, uczeń klasy 4a po raz trzeci został uhonorowany stypendium Prezesa Rady Ministrów za najlepsze wyniki w nauce. Uroczystość odbyła się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z udziałem pani Wioletty Krzyżanowskiej Mazowieckiej Kurator Oświaty. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi liceum, który otrzymał (czytaj więcej …)

Zakończenie roku 2023/2024

Na zakończenie roku szkolnego w piątek 21 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia świadectw oraz nagród za osiągnięcia naukowe. W liceum 33. uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem, natomiast w szkole podstawowej 13 osób. Pośród licealistów najwyższą średnią 4,42 wypracowali uczniowie z klasy 1d, której wychowawczynią jest pani prof. Anna Stępień. W (czytaj więcej …)