Egzamin wstępny do 7 klasy SP

Wyniki egzaminów pisemnych do 7 klasy SP
 

W piątek 24 maja i w sobotę 25 maja przeprowadzimy egzaminy wstępne do klasy 7 SP. Kandydaci będą wpuszczeni do szkoły 15 minut przed rozpoczęciem egzaminu, tj. w piątek o godzinie 15:45, a w sobotę o 8:45.

W czasie egzaminu obowiązuje zakaz wnoszenia do szkoły telefonów i innych urządzeń teleinformatycznych (np. smartwatch). Na egzamin pisemny należy przynieść:
– legitymację szkolną,
– dobrze piszący długopis,
– na matematykę przybory geometryczne (bez kalkulatora).

Mile widziany odpowiedni strój.

Kandydaci będą wchodzić do sal i zajmować miejsca w kolejności alfabetycznej, zgodnie z informacjami zamieszczonymi poniżej.

Jeśli ktoś wcześniej zakończy egzamin, prosimy po wyjściu z sali o zabranie swoich rzeczy oraz w ciszy opuszczenie budynku szkoły (nie przeszkadzajmy piszącym egzamin).

RODZICÓW uprzejmie prosimy o NIE WCHODZENIE do budynku szkoły przed, w trakcie i po egzaminie.
Bardzo Państwa prosimy o nie parkowanie samochodów w uliczkach dojazdowych do budynku szkoły – nasi sąsiedzi są bardzo wyczuleni na sytuacje blokowania dojazdu do osiedla, auta pozostawione w ciągu pieszo-jezdnym między blokami lub parkowanie na terenach zieleni. Prosimy o pozostawienie samochodów na ogólnodostępnych parkingach wzdłuż Al. Komisji Edukacji Narodowej lub na parkingu przy supermarkecie naprzeciwko szkoły.

PRZYDZIAŁ DO SAL:
Kandydaci, których nazwiska zaczynają się od liter:
 
od B-H             piszą w auli na parterze
od J do O         w sali 4 na parterze
od P do Sil..      w sali 8 na parterze
od Siw… do Ż   w sali 9 na parterze