Zebranie z rodzicami

W środę 5 czerwca o godzinie 17:30 serdecznie zapraszamy rodziców naszych uczniów na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami klas. Zebrania klasowe odbędą się w następujących salach: Szkoła Podstawowa: 7A – p. Kamil Kropidłowski – sala 6 (parter) 8A – p. Beata Żuchowska – sala 17 (I piętro) (czytaj więcej …)

Odeszła Danuta Krauze

10 maja 2024 roku w wieku 98 lat odeszła ostatnia już z „gromady dziewcząt z Parasola” sanitariuszka oddziału – Danuta Pleban-Krauze pseudonim „Niuśka”. Wraz z innymi żołnierzami-weteranami legendarnego Batalionu była patronką naszej szkoły. Będziemy pamiętać delikatną, łagodną panią o ujmującym uśmiechu. Z Jej postaci emanowały zawsze ciepło, dobroć i serdeczność… (czytaj więcej …)

A w czasie matury

Z racji odbywających się w szkole egzaminów dojrzałości, w tym tygodniu nasza młodzież uczestniczy w wielu zajęciach tematycznych i wyjazdach edukacyjnych. Uczniowie klas pierwszych na trzy dni udali się do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie m.in. korzystają z uroków spływu kajakowego. Brzegiem Bałtyku udali się na piaszczyste wydmy koło Łeby, a (czytaj więcej …)