Rowerem na orientację

5 maja po rocznej przerwie, odbyła się 10. edycja zawodów międzyszkolnych w jeździe rowerem na orientację. Nasze trzy zespoły cyklistów pod opieką trenerów pani Grażyny Rybki i pana Jacka Kalaty znakomicie zaprezentowały się w zawodach. Chłopcy z liceum uplasowali się na drugim miejscu, a zespół ośmioklasistów zajął trzecie miejsce. Drużyny (czytaj więcej …)

Laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych

Z ogromną radością zawiadamiamy o osiągnięciach naszych siódmo i ósmoklasistów w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Gabriela Ramotowska z klasy 8B została laureatką tegorocznego kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego. Jan Milewski i Franciszek Dela z klasy 8A zdobyli tytuł laureata konkursu z matematyki. Ewa Rode i (czytaj więcej …)

Świętujemy na sportowo

Międzynarodowy Dzień Dziecka świętowaliśmy na sportowo i wesoło, w szkolny ogrodzie. Każda klasa miała do wyboru kilka konkurencji. Była gra w badmintona, bieg na orientację, siatkówka balonem z wodą, układanie piramidy z kubeczków kartonowych, bieg w parach z tyczką na jednej nodze, rzuty piłeczką  pingpongową do kubeczków, rzuty lotkami do (czytaj więcej …)

Cyfrowa przedsiębiorczość

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w warsztatach z cyfrowej przedsiębiorczości, które odbyły się w Centralnym Domu Technologii w centrum Warszawy. Nasi licealiści poznawali sposoby i narzędzia promocji przedsiębiorstwa w Internecie. W grupach opracowywali kampanie reklamowe dla wybranych produktów przyszłości takich, jak latająca deskorolka czy buty umożliwiające 2-metrowe skoki.