Egzamin dla kandydatów do klasy 7

W piątek 19 maja i w sobotę 20 maja przeprowadzimy egzaminy wstępne do klasy siódmej szkoły podstawowej. Kandydaci będą wpuszczeni do szkoły 15 minut przed rozpoczęciem egzaminu, tj. w piątek o godzinie 15:45, a w sobotę o 8:45.

Przydział kandydatów do sal według nazwisk:

– Kandydaci o nazwiskach zaczynających się do litery B… do litery L… – egzamin napiszą w sali nr 3.
– Kandydaci o nazwiskach zaczynających się do litery M… do litery Z… – egzamin napiszą w sali nr 4.

Na egzamin pisemny należy przynieść: legitymację szkolną, dobrze piszący długopis, na matematykę przybory geometryczne (bez kalkulatora). Mile widziany odpowiedni strój.

W czasie egzaminu obowiązuje zakaz wnoszenia do szkoły telefonów i innych urządzeń teleinformatycznych (np. smartwatch).

Po wejściu do szkoły prosimy kandydatów o pozostawienie kurtek na wieszakach i stolikach znajdujących się w korytarzu, a następnie zajęciu miejsca w wyznaczonej sali. Jeśli ktoś wcześniej zakończy egzamin, prosimy po wyjściu z sali o zabranie swoich rzeczy oraz w ciszy opuszczenie budynku szkoły (nie przeszkadzajmy piszącym egzamin).

Rodziców uprzejmie prosimy o nie wchodzenie do budynku szkoły przed i w trakcie egzaminów. Bardzo Państwa prosimy o nie parkowanie samochodów w uliczkach dojazdowych do budynku szkoły – nasi sąsiedzi są bardzo wyczuleni na sytuacje blokowania dojazdu do osiedla, auta pozostawione w ciągu pieszo-jezdnym między blokami lub parkowanie na terenach zieleni. Prosimy o pozostawienie samochodów na ogólnodostępnych parkingach wzdłuż Al. Komisji Edukacji Narodowej lub na parkingu przy supermarkecie naprzeciwko szkoły.