Za nami udany rok szkolny

23 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia świadectw oraz nagród za osiągnięcia w mijającym roku szkolnym 2022/2023. Jak zwykle pokazaliście, co potrafią uczniowie z Hawajskiej. Z radością i nieukrywaną dumną prezentuje wyniki naszych uczniów obu naszych szkół.

W liceum najwyższą średnią 4,42 wypracowali uczniowie z klasy 1b, której wychowawcą jest pan prof. Przemysław Zieliński. Jednak najwyższą średnią ocen w liceum 5,40 uzyskał uczeń z klasy 1a.

Wśród klas szkoły podstawowej najwyższą średnią roczną 5,04 wypracowali uczniowie z klasy 8B pod opieką pana prof. Kamila Kropidłowskiego. Najwyższa średnia ocen rocznych 5,57 uzyskało ex-equo aż troje uczniów z klas ósmych.

W szkole podstawowej 32 uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem, natomiast w liceum 22. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyżej oraz zostaną w naszej szkole, od września do stycznia będą otrzymywać stypendium za najlepsze wyniki w nauce.

Gratulacje i nagrody otrzymali również laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i olimpiad:

  • Malwina Napieralska z klasy 3a liceum została laureatką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (II lokata w Polsce);
  • Gabriela Ramotowska z klasy 8B została laureatką tegorocznego kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego.
  • Jan Milewski i Franciszek Dela z klasy 8A zdobyli tytuł laureata konkursu z matematyki.
  • Ewa Rode i Kazimierz Karwowski z klasy 8B zostali finalistami konkursu z chemii, a Kazimierz dodatkowo finalistą konkursu z biologii.
  • W konkursie tematycznym „Zbrodnia Katyńska. Pamięć i prawda” finalistami zostali Tymon Ramocki z klasy 8A i Adam Dziekan z klasy 8B.
  • W finale Konkursu Wiedzy Biblijnej „Hieronymus 2023” laureatami zostali: Aleksandra Petrallis klasa 8B, Antoni Sternak 8A, Krzysztof Kościelski 8B. Tytuły finalistów otrzymali: Alicja Trojak z klasy 7A, Hanna Sternak 8B, Jan Herman 8B, Małgorzata Bielak 8A, Zuzanna Łukasiak 8A, Adam Dziekan 8B.
  • Barbara Karsznia z klasy 8A zdobyła tytuł finalistki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „ Lust auf Lesen”.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i wspaniałych osiągnięć. Życzymy Wam słonecznych wakacji, cudownej pogody i wielu miłych wrażeń.

Do zobaczenia w szkole dopiero 4 września!