Zakończenie roku 2023/2024

Na zakończenie roku szkolnego w piątek 21 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia świadectw oraz nagród za osiągnięcia naukowe. W liceum 33. uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem, natomiast w szkole podstawowej 13 osób.

Pośród licealistów najwyższą średnią 4,42 wypracowali uczniowie z klasy 1d, której wychowawczynią jest pani prof. Anna Stępień. W szkole podstawowej najlepszą średnią 4,80 może pochwalić się klasa 8A pod opieką pani prof. Beaty Żuchowskiej.

W zestawieniu indywidualnym najwyższą średnią ocen rocznych w liceum (średnia 5,57) uzyskał Piotr Kacprzak z klasy 2a. Rada Pedagogiczna zawnioskowała o przyznanie dla Piotra stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższe osiągnięcia edukacyjne (Piotr otrzymał to stypendium także w minionym roku szkolnym).

Kilkudziesięciu licealistów otrzymało certyfikaty mediatora rówieśniczego, w ramach podsumowania warsztatów zorganizowanych przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Gratulacje i nagrody otrzymali również laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych z klasy 8A:

  • Diana Derda – finalistka konkursu przedmiotowego z biologii oraz finalistka konkursu tematycznego o zdrowiu Higieja;
  • Antonina Szulc – laureatka konkursu wiedzy biblijnej Hieronymus 2024 oraz laureatka międzyszkolnego konkursu matematycznego MATL – Matematyka i angielski – to lubię!;
  • Zoja Ciesielska i Hanna Pachuta – finalistki konkursu wiedzy biblijnej Hieronymus 2024;
  • Alicja Trojak – finalistka konkursu tematycznego wiedzy o społeczeństwie Społeczeństwo Obywatelskie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy Wam cudownej pogody i pięknych wakacji.

Do zobaczenia w szkole 2 września!