Egzamin wstępny do liceum

W piątek 31 marca i w sobotę 1 kwietnia przeprowadzimy egzaminy wstępne do klas pierwszych liceum. Kandydaci będą wpuszczeni do szkoły 15 minut przed rozpoczęciem egzaminu, tj. w piątek o godzinie 15:45, a w sobotę o 8:45.

W czasie egzaminu obowiązuje zakaz wnoszenia do szkoły telefonów i innych urządzeń teleinformatycznych (np. smartwatch). Na egzamin pisemny należy przynieść: legitymację szkolną, dobrze piszący długopis, na matematykę przybory geometryczne (bez kalkulatora). Mile widziany odpowiedni strój.

Po wejściu do szkoły prosimy kandydatów o pozostawienie kurtek na wieszakach i stolikach znajdujących się w korytarzu, a następnie zajęciu miejsca w wyznaczonej sali zgodnie z informacjami zamieszczonymi poniżej.

Jeśli ktoś wcześniej zakończy egzamin, prosimy po wyjściu z sali o zabranie swoich rzeczy oraz w ciszy opuszczenie budynku szkoły (nie przeszkadzajmy piszącym egzamin).

Rodziców uprzejmie prosimy o nie wchodzenie do budynku szkoły przed i w trakcie egzaminów. Bardzo Państwa prosimy o nie parkowanie samochodów w uliczkach dojazdowych do budynku szkoły – nasi sąsiedzi są bardzo wyczuleni na sytuacje blokowania dojazdu do osiedla, auta pozostawione w ciągu pieszo-jezdnym między blokami lub parkowanie na terenach zieleni. Prosimy o pozostawienie samochodów na ogólnodostępnych parkingach wzdłuż Al. Komisji Edukacji Narodowej lub na parkingu przy supermarkecie naprzeciwko szkoły.

Przydział kandydatów do sal według nazwisk:

PARTER:

Nazwiska zaczynające się od liter do literNumer Sali
Od A… do B…Aula
Od C… do Dę…Sala nr 1
Od Do… do Gał…Sala nr 2
Od Gar… do Jar…Sala nr 4
Od Jas… do Kar…Sala nr 5
Od Kas… do Kot…Sala nr 6
Od Kow… do Kra…Sala nr 7
Od Krę… do Kuś…Sala nr 8
Od Kuź… do ł…Sala nr 9

PIĘTRO

Nazwiska zaczynające się od liter do literNumer Sali
Od Mac… do Mar…Sala nr 11
Od Mat… do Mi…Sala nr 12
Od Mo… do Pawl…Sala nr 13
Od Pawł… do Pol…Sala nr 14
Od Pon… do Skł…Sala nr 15
Od Sku… do St…Sala nr 16
Od Su… do Te…Sala nr 17
Od To… do U…Sala nr 18
Od Wol… do Za…Sala informatyczna
Od Zh… do Ż…Biblioteka

Sala P (przy szatni) – nazwiska zaczynające się od liter Wa.. do litery Woj…