Inauguracja roku 2023-2024

W poniedziałek 4 września zapraszamy na godzinę 9:00 na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W pierwszym dniu zajęcia potrwają do godziny 13:00. Obowiązuje zmieniony plan lekcji.

 

1) Klasy 7A i 8B szkoły podstawowej oraz klasy 1. liceum:

– o godz. 9:00 mają spotkanie z dyrekcją i nauczycielami w holu szkoły na parterze;

– lekcja 2 godzina wychowawcza w wyznaczonych salach (przydziały nowych uczniów do klas będą dostępne przy wejściu do szkoły);

– podczas 3 lekcji uczniowie klasy 7A i klas 1 LO napiszą test poziomujący z języka angielskiego w wyznaczonych salach. W tym czasie klasa 8A ma swoje lekcje tak, jak w poniedziałkowym planie (plan lekcji będzie wkrótce dostępny w Librusie i na tablicy ogłoszeń).

– lekcje 4-5 dla wszystkich według planu.

Po 5 lekcji o godzinie 13:00 dla uczniów klasy 7A i klas 1 LO odbędzie się spotkanie z nauczycielami WF: z p. Grażyną Rybką i z p. Jackiem Kalatą. Dowiedziecie się kiedy i na jakich zasadach odbywać się będą zajęcia WF.

Tygodniowe plany lekcji dla uczniów klasy siódmej i klas pierwszych liceum są zamieszczone pod tym komunikatem.

 

2) Klasy 2, 3 i 4 liceum:

– o godz. 9:00 rozpoczynają od godziny wychowawczej w wyznaczonych salach.

– około godz. 9:45 będzie spotkanie z dyrekcją i nauczycielami w holu szkoły.

– lekcje 3-5 zgodnie z planem (który będzie dostępny w Librusie i na tablicy ogłoszeń).

 

3) Zebranie z rodzicami

W środę 6 września o godzinie 17:30 zapraszamy wszystkich rodziców naszych uczniów na pierwsze zebranie z wychowawcami klas, które odbędzie się w wyznaczonych salach w szkole.

Jest to bardzo ważne zebranie organizacyjne, podczas którego m.in. rodzice nowych uczniów otrzymają kody dostępu do dziennika Librus; będą też omawiane sprawy wyjazdów klasowych oraz innych wydarzeń zaplanowanych na ten rok szkolny.

 

4) Kiermasz podręczników

W pierwszym tygodniu nauki (prawdopodobnie w czwartek lub piątek) Samorząd Uczniowski zorganizuje kiermasz, na którym będziecie mogli zaoferować swoim młodszym koleżankom i kolegom podręczniki używane, ale w dobrym stanie (!).

Szczegóły kiermaszu będą podane w ogłoszeniach samorządu.